1. HABERLER

  2. Bulutlar ve Sekmen Tuzcu Mahallesi'ndeydi
Bulutlar ve Sekmen Tuzcu Mahallesi'ndeydi

Bulutlar ve Sekmen Tuzcu Mahallesi'ndeydi

Tuzcu Mahallesin de yapılan ev toplantısına mahalleli büyük ilgi gösterdi. Başkanlarına sahip çıkacaklarını söyleyen mahalleliler Bulutları ve Sekmeni bağrına bastı.

A+A-

 Göreve geldiği günden bugüne insan odaklı, halka dayalı bir yönetim ve çalışma misyonu oluşturmasıyla dikkat çeken Palandöken Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Orhan Bulutlar, Ak Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmeni de yanına alarak 30 Martta yapılacak olan Yerel Seçim çalışmaları kapsamın da Tuzcu Mahallesin de ev toplantısına katıldılar. 
Tuzcu Mahallesin de yapılan ev toplantısına mahalleli büyük ilgi gösterirken Başkanlarına sahip çıkacaklarını söyleyen mahalleliler Bulutları ve Sekmeni bağrına bastı.
BULUTLAR, KÖY MAHALLELERİNE MÜJDE VERDİ
Palandöken ilçe sınırlarındaki köyler statü gereği mahalleyle dönüşmesiyle kolları sıvayan Palandöken Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Orhan Bulutlar, yeni mahalle olan tüm köylerin sokakları bahar mevsimiyle birlikte kilit taşı yapılacağının müjdesini verdi. Başkan Bulutlar,” Beni tanıyanlar tanır bilirsiniz ki yapamayacağım işin sözünü asla vermem buradan söz veriyorum köy iken mahalleye dönüştürülen tüm köylerimizin yollarını ve sokaklarını kilit taş döşenecek. Çünkü merkez mahallelerimizin yüzde 90 sokaklarını ve yollarını şükürler olsun tamamladık. Artık ağırlığımızı bu köy mahallelerimize vereceğiz. Belediye olarak 2014 yılı Planımızı ve programımızı buna göre yaptık. Nisan ve Mayıs ayların da yapacağımız ihalelerle bu işi halledeceğiz. Bugüne kadar köy mahallelerimize bir ilçe belediyesi olarak gücümüz nispetin de eşit bir şekilde karınca kararınca hizmet etmeye çalıştık tabii ki yeterli değil bunu biliyoruz ama artık yeni belediyeler yasasıyla birlikte daha fazla hizmet alacaksınız bundan hiç şüpheniz olmasın. Gereksiz ve boş konuşmadık. Biz Ak Parti Hükümeti olarak hayal ve rüya denilen hizmetlere imza atmış partiyiz” diye konuştu.
SEKMEN, TUZCU MAHALLESİNİ GÖNLÜNÜ FETHETTİ
Bilgi ve birikimleriyle Erzurum’a yapacağı hizmetleri sıralayan Ak Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Sekmen, adeta Tuzcu Mahallesini gönlünü fethetti. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sekmenini ağzında çıkan her kelimeyi büyük bir dikkatle dinleyen Mahalleli sorunlarını Başkan Adayı Sekmene bire bir iletme fırsatı buldu. Sorunların en kısa süre de çözüleceğini söyleyen Sekmen,” Belediyeler yasasıyla büyük yetkilerle donatılmış bir belediye başkanı var artık. Büyükşehir Belediyesi demek Horasanı ilçesinin bir köyü veya Çat ilçesinin köyü de seçilecek başkandan sorulacak. Ak Parti Hükümetimiz bu seçim den güçlenerek çıkması sizlerin vereceği oylarla olacak. Bu yetkiyi bizlere verdiğiniz takdirde nasıl ki 12 yıldır emanetinizi namus bildiysek bu seçimden sonra da aynı ahlakla aynı liyakatle sizlere hizmet edeceğiz. Tuzcu Mahallesinde yaşanan önemli sorunları biliyorum. Artık Belediye Başkanımız Orhan Bulutlar ile birlikte Tuzcu Mahallesinin tüm sorunları bizim sorunlarımız olmuştur. Cenaze işlemleri, mezarlık çevre düzenlemesi, alt yapı, yoların yapımı, yetersiz olan su sıkıntısı çözeceğiz. Besiciye 50,100,150 başlık besi ahırlarını uygun yerlerde yapılarak destek sağlayacağız. Spor merkezleri, kültür merkezleri, taziye evleri, bilgi evleri gibi birçok hizmet bu mahalleye de yapılacak bundan emin olabilirsiniz. Sizler yeter ki dünya liderimiz Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bizlere sahip çıkın” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.