1. HABERLER

  2. Karayazı'da Saadet rüzgârı
Karayazı'da Saadet rüzgârı

Karayazı'da Saadet rüzgârı

aadet Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faik Çalık, karargah açılışı için gittiği Karayazıda büyük coşku ile karşılandı.

A+A-

Yerel seçimler öncesinde adaylarını tek tek açıklayan, tüm ilçelerde seçimlere girecek olan, son günlerde yaşanan iltihaklarla iyice güçlenen Saadet Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Faik Çalık, karargah açılışı için gittiği Karayazıda büyük coşku ile karşılandı. 
İlçenin sevilen ve sayılanı olan Sedat Karaduman'ın Saadet Partisinde aday gösterilmesi ile ilçede dengelerin değiştiği açılışa katılımın yoğunluğu ile gözlendi. Karargah açılışı bir anda mitinge dönüştü. İlçede herkes saadetin adayının güçlü olduğunu, Saadet Partisine gün geçtikçe yoğun katılımların olduğu belirtiliyor.
Faik Çalık açılışta yaptığı konuşmada, "İslam kardeşliğinden yana olduklarını, Kürdüyle Türküyle bin yıldır kardeş olduklarını kardeşliğinin kıyamete kadar süreceğini belirtti.Seçimlere en iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz.İlçelerde her gün yeni katılımlarla yeni mitinglerle iyice güç kazanıyoruz.Bu gün Karayazı'ya girerken 100'lerce araçlık konvoya Karayazı’da da Sedat Karadumunan'ın kazanacağını apaçık ortaya koymuştur. Seçimi Erzurum'da saadete kaybedeceğini anlayan iktidar partisinin İçişleri bakanını ilçelere kadar gönderdiğini ancak durumun değişmeyeceğini sayın Bakanında gördüğüne inandığını belirten Çalık seçimde Tüm ilçelerde seçimi kazanmak için seçime girdiklerini, yolsuzluğa bulaşmamış, soruşturması olmayan bir parti olduklarını belirtti. Yakın bir zamanda basınla ve tüm halkımızla buluşarak sesimizi yükseltecek Allah'ın izni ile Belediyeyi teslim alacağız. Belediye hizmetlerini tüm ilçelerimize ulaştıracağız. Yaşanabilir ve gezilebilir bir kent oluşturacaklarını, hesap verilebilirlik anlayışı ile belediyeyi şeffaf bir şekilde yöneteceklerini belirtti.Ne çalacağız ve nede çaldıracağız.Milletin malını parasını kasasını millete hizmet olarak akıtacağız.Rantiyeye yandaşa değil halka hizmet edeceğiz.Saadet kazanınca aslında hiç kimse kaybetmeyecek.Saadet kazanınca Erzurum kazanacak.Seçilince yandaşların değil halkın belediyesi olacağız.Belediyeye halkı getirtmek yerine belediyeyi halka götüreceğiz" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.